Championy

:::   Championy od 1996 :::

 
  1.
BACCARAT Renmil
( o: Ch.Pl. EXTRA FELOW z Vejminku   x   m: DŻETTA Miki Mouse )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

  2.
BLANCA Renmil
( o: Ch.Pl. EXTRA FELOW z Vejminku   x   m: DŻETTA Miki Mouse )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Polski

  3.
BAXTER Renmil
( o: Ch.Pl. EXTRA FELOW z Vejminku   x   m: DŻETTA Miki Mouse )
Champion Polski

  4.
GOJA Uczniowski Kaprys
(  o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. PHILIP z Vejminku   x   m: Ch.Pl. CZKIKA Uczniowski Kaprys )
Champion Polski

  5.
CARMELLA Renmil
(  o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. PRESTON Hanga   x   m: Ch.Pl. GOJA Uczniowski Kaprys )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  6.
CEZAR Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. PRESTON Hanga   x   m: Ch.Pl. GOJA Uczniowski Kaprys )
Champion Polski

  7.
DAISY Renmil
( o: Ch.Pl.Ch.Fin. Int.Ch. TORRO vom Heidebusch   x   m: DŻETTA Miki Mouse )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  8.
DRAGON Renmil
( o: Ch.Pl.Ch.Fin. Int.Ch. TORRO vom Heidebusch   x   m: DŻETTA Miki Mouse )
Champion Polski

  9.
ENDE Renmil
(  o: Ch.Pl. EXTRA FELOW z Vejminku   x   m: Ch.Pl. GOJA Uczniowski Kaprys )
Champion Polski

  10.
JETTA Renmil
( o: Ch.Pl.Ch.Dt. Int.Ch. Learned BIG MAN   x   m: DŻETTA Miki Mouse )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  11.
JUDE Renmil
( o: Ch.Pl.Ch.Dt. Int.Ch. Learned BIG MAN   x   m: DŻETTA Miki Mouse )
Młodzieżowy Champion Polski

  12.
NAOMI Renmil
( o: Int.Ch. Quettadene ONCE MORE  x   m: DŻETTA Miki Mouse )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Polski

  13.
NICO Renmil
( o: Int.Ch. Quettadene ONCE MORE  x   m: DŻETTA Miki Mouse )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  14.
NICOLL Renmil
( o: Int.Ch. Quettadene ONCE MORE  x   m: DŻETTA Miki Mouse )
Champion Polski

  15.
OLIVIA Renmil
( o: Int.Ch. Quettadene ONCE MORE  x   m: Ch.Pl. GOJA Uczniowski Kaprys )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  16.
OSCAR Renmil
( o: Int.Ch. Quettadene ONCE MORE  x   m: Ch.Pl. GOJA Uczniowski Kaprys )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  17.
ROSA Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. BLACK DIAMOND z Vejminku  x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. NAOMI Renmil )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  18.
ROYAL DE SIRE Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. BLACK DIAMOND z Vejminku  x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. NAOMI Renmil )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  19.
SCARLET Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. BLACK DIAMOND z Vejminku  x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. NAOMI Renmil )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  20.
SHOGUN Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. BLACK DIAMOND z Vejminku  x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. NAOMI Renmil )
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Polski
Champion Polski
Champion Niemiec
Interchampion

  21.
CHARISMA z Fusberku
( o: Ch. Galinagos INDIANA JONES x   m: EMI DUCKY z Fusberku)
Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski

  22.
XANTHE Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. ROYAL DE SIRE Renmil )
Młodzieżowy Champion Polski

  23.
TALLY - Ho Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl.Int.Ch.Ch.Dt. SHOGUN Renmil  x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. CHARISMA z Fuzberku )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  24.
XARUMENA Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. ROYAL DE SIRE Renmil )
Młodzieżowy Champion Polski

  25.
OTO JESTEM Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. ROYAL DE SIRE Renmil )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  26.
BEST IDEA OH LALA Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. NAOMI Renmil )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  27.
XANTHOS z Vejminku
( o: Ch. WATERWOOD THE DIPLOMAT x   m: ETNA Z VEJMINKU)
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

28.
LACRIMA LORI Złota Grota
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. MARTIN z Vejminku x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl.Rus.Austrii GRACJA Złota Grota)
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

29.
CHANNEL z Vejminku
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: WINDY z Vejminku)
Champion Polski

30.
U ARE THE ONE Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. VALOMT Des Terres Froides x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl.NAOMI Renmil)
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  31.
OSBOURNE Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. ROYAL DE SIRE Renmil )
Champion Polski

  32.
FENIX Renmil
( o: SHAVIAN as Promised x   m: Ch.Pl. CHANNEL z Vejminku )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  33.
Claramand IN ACTION
( o: Claramand CHICO TIME  x   m: Claramand BLACK ICE )
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Słowacji
Champion Polski
Interchampion

  34.
DEJA VU Renmil's Dream
( o: Claramand CHIGH FLYER  x   m: Ch.Pl.Mł.Ch.PL. OTO JESTEM Renmil)
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  35.
FINKA Renmil's Dream
( o: SHAVIAN as Promised x   m: Ch.Pl. CHANNEL z Vejminku )
Champion Polski

  36.
CATCH THE WIND Renmil's Dream
( o: Claramand RISING SUN x   m: Ch.Pl. U ARE THE ONE Renmil)
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  37.
VINTAGE Renmil's Dream
( o: Claramand X-CLUSIVE x   m: Ch.Pl. OTO JESTEM Renmil)
Młodzieżowy Champion Polski
 

  38.
GOOD IDEA El Gusto
( o: ROB ROY Sylena  x   m: TIFANY Sylena )
Champion Polski

  39.
ANOTHER CHANCE FOR CHANGES Anarchia Box
( o: Summeramba COUNTDOWN x   m: XCITING Oligarchia )
Champion Polski

 

Championy po Claramand IN ACTION

 
 
Gallinagos As It Is
właściciele: S.D. Pijevic - kennel Gallinagos


(o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl.Int.Ch.Claramand IN ACTION  x  m:
Int Ch Meden Agan Vote For Gallinaghos )
Młodzieżowy Champion Serbii

 
Gallinagos Al This Time
właściciel:
Sophie Simonelli

( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl.Int.Ch.Claramand IN ACTION  x m: Int Ch Meden Agan Vote For Gallinaghos  )
Młodzieżowy Champion Francji


 
DAYEN Semiland
właściciele: R.A. Wronieccy - kennel Semiland
(o:Ch.Pl.Int.Ch.Claramand IN ACTION x m:Ch.Pl COCO CHANNEL od Dumnej Księżniczki )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski


 

Championy po Shogunie

 

  TALLY - Ho Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl.Int.Ch.Ch.Dt. SHOGUN Renmil  x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. CHARISMA z Fuzberku )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  COCO CHANEL od Dumnej Księżniczki
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl.Int.Ch.Ch.Dt. SHOGUN Renmil  x   m:m: Ch.Pl. PRIDE PRINCESS Złota Grota )
Champion Polski

  CARMELA od Dumnej Księżniczki
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl.Int.Ch.Ch.Dt. SHOGUN Renmil  x   m: Ch.Pl. PRIDE PRINCESS Złota Grota )
Champion Polski

  HOGWARD Świstakowe Pole
(o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl.Int.Ch.Ch.Dt.SHOGUN Renmil x  m: Ch.Pl.COUNTRY MUSIC-CYTRA Złota Grota)
Młodzieżowy Champion Polski

 
NEVER SAY NEVER Złota Grota
(o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl.Int.Ch.Ch.Dt.SHOGUN Renmil x  m: Ch.Pl.LA BELLE CATRIN Złota Grota)
Champion Polski

 
ADDICTED TO LOVE of Gorgeous Choice
(o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl.Int.Ch.Ch.Dt.SHOGUN Renmil x  m: Ch.Pl.TRVEL FOR SKAY Cocking)
Champion Polski

 

Championy po Xanthosie

 

  XANTHE Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. ROYAL DE SIRE Renmil )
Młodzieżowy Champion Polski

  TRAVEL FOR SKY Cocking
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: MAJKA z Żywieckiej Rudzy )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  XARUMENA Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. ROYAL DE SIRE Renmil )
Młodzieżowy Champion Polski

  OTO JESTEM Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. ROYAL DE SIRE Renmil )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

  BEST IDEA OH LALA Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. NAOMI Renmil )
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

CHANNEL z Vejminku
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: WINDY z Vejminku)
Champion Polski

  OSBOURNE Renmil
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. ROYAL DE SIRE Renmil )
Champion Polski

  ABIGEIL Semiland
( o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl. XANTHOS z Vejminku x   m: Ch.PL. COCO CHANEL od Dumnej Księżniczki)
Młodzieżowy Champion Polski

  AXEL Semiland
(o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl.XANTHOS z Vejminku x  m: Ch.Pl.COCO CHANNEL od Dumnej Księżniczki)
Champion Litwy

 
CHILLA Psy Przyszłości
(o: Mł.Ch.Pl.Ch.Pl.XANTHOS z Vejminku x  m: KODA KLEOPATRA Złota Grota)
Champion Polski
 

.:: POWRÓT ::.